2011 LSOR Rnd 8

Main Index
 
Competitors
 
Heat Results
 
Final Results
 
Meeting Summary
 
Meeting Index
 

Notts and Derby

    

09 October 2011

Competitors

Name

Formula

Series

Team

Car Make

Model

Engine

Mark Cove
SN - Standard Class
Southern
Elcon
Cleon MMX
26cc
Ray Cove
SN - Standard Class
Southern
NVR
HoŽrmann
HT2
23cc
Daniel Tough
SN - Standard Class
Northern
HoŽrmann
HT2 Evo
23cc
Clive Davies
SN - Standard Class
Southern
HoŽrmann
HT2 TK08
26cc
Glyn Taylor
SN - Standard Class
Northern
Elcon
Cleon MMX
26cc
Jim Davis
SN - 4Wheel Drive Class
Team Losi
Losi
5ive-t
26cc
Mark Higgins
SN - Standard Class
Northern
Elcon
Cleon MMX
26cc
Tony Gomez
SN - Standard Class
Southern
Essex Monsters
Contrast
Fuego 11
23cc
Tim Press
SN - Standard Class
Northern
Notts & Derby
HoŽrmann
HT2R
26cc
Andy Knight
SN - Standard Class
Southern
Hot Frog Racing
Contrast
Fuego 11
26cc
Steve Milner
SN - Standard Class
Northern
PG Racing
HoŽrmann
HT3
26cc
Ian Oddie
SN - Standard Class
Northern
Contrast Racing
Contrast
Fuego 11
26cc
Paul Gresty
SN - Standard Class
Northern
PG Racing
HoŽrmann
HT3
26cc
Andy Blackburn
SN - Standard Class
Northern
PG Racing
HoŽrmann
HT3
26cc
Dominic Blackburn
SN - Standard Class
Northern
PG Racing
HoŽrmann
HT2
26cc
James Mccarthy
SN - Standard Class
Southern
PG Racing
HoŽrmann
HT3
26cc
Dave Smith
SN - 4Wheel Drive Class
MCD
Race Runner
26cc
Mike Humphreys
SN - Standard Class
Southern
FG
Leopard Race
26cc
Ian Morgan
SN - Standard Class
Northern
Elcon
Cleon
26cc
Richard Stiles
SN - 4Wheel Drive Class
MCD
MCD
Race Runner Ultimate
26cc
Dean Coulson
SN - Standard Class
Northern
PG Racing
HoŽrmann
HT2 TK10
26cc
Chris Brown
SN - Standard Class
Northern
Notts & Derby
HoŽrmann
HT3
26cc
Gerry Doyle
SN - 4Wheel Drive Class
FTX
Punisher
26cc
Stevo Backland
SN - Standard Class
Northern
Team Elcon
Elcon
Cleon MMX
26cc
Karl Norris
SN - Standard Class
Northern
HPI
Baja SS
26cc
Jim McManus
SN - Standard Class
Southern
HoŽrmann
HT2 TK08
26cc
John Ellacott
SN - Standard Class
Southern
Elcon
Cleon
23cc
Adam Griffith
SN - Standard Class
Northern
Harm
Harm
BX3
26cc
Mitch Wood
SN - Standard Class
Southern
Contrast
Fuego 10
26cc
Darren Johnson
SN - 4Wheel Drive Class
FTX
Punisher
27cc
Guy Hayward
SN - 4Wheel Drive Class
BDR
MCD
Race Runner
26cc
Steve Haynes
SN - 4Wheel Drive Class
FTX
Punisher
27cc
Mark Grant
SN - Standard Class
Southern
Team Penguin
Contrast
Fuego 11
26cc
dave bowen
SN - Standard Class
Southern
FG
Leopard Race
26cc
Roger Smith
SN - 4Wheel Drive Class
MCD
Race Runner
26cc
Pete Seymour
SN - Standard Class
Northern
Elcon
Cleon MMX
26cc
Kenny Perrat
SN - Standard Class
Northern
FG
Leopard Race
26cc
Pete Chapman
SN - 4Wheel Drive Class
MCD
Race Runner
26cc
Andrew Gilbert
SN - Standard Class
Northern
HoŽrmann
HT2 TK10
26cc
Robert Beevers
SN - 4Wheel Drive Class
MCD
Race Runner
27cc
Main Index
 
Competitors
 
Heat Results
 
Final Results
 
Meeting Summary
 
Meeting Index
 
 
bbkRC 2011-1
© 2000, 2011 bbk Software Ltd
Licensed to BRCA Large Scale Off Road Section